15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 http://kluczdopiekna.pl 300

Nauka rozświetlania twarzy z Kat Von D: zestaw Metal Crush Extreme

Cześć!

Blask, połysk i brokat. Tego nie może zabraknąć w rozświetlającym makijażu. O tej zasadzie pamiętała też tatuażystka z LA, Kat Von D. Kolorowe refleksy zamknęła w palecie rozświetlaczy Metal Crush Extreme. Czy spodoba ci się takie lśnienie?

Paletka Metal Crush Extreme

To niewielki kosmetyk o podłużnym kształcie z trzema rozświetlaczami w środku: Gammaray, Helix i Rosehock. Są to okrągłe produkty z dużą zawartością brokatu i raczej słabo napigmentowane. Jeżeli dobrze się przyjrzymy, to zobaczymy, że kosmetyki mają cukierkowe i pudrowe odcienie. Podobnie wygląda wieczko paletki i swatche na skórze. W opakowaniu nie ma niestety żadnego aplikatora; w zamian producent zamieścił lusterko.

Metal Crush Extreme – efekt

Z rozświetlaczami od Kat Von D trzeba uważać. Jeżeli nałożysz zbyt dużo kosmetyku, możesz uzyskać śmieszny efekt, a połowę twarzy pokryć grubą warstwą brokatu. Podczas aplikacji wystarczy nałożyć minimalną ilość pyłku, która podkreśli wybrane przez ciebie części twarzy. Równie dobrze rozświetlaczy możesz użyć zamiast cieni do powiek. Odpowiednio zaaplikowane dadzą subtelny efekt promiennej twarzy, a co najlepsze wymodelują buzię. Metal Crush Extreme od Kat Von D to także dobry kosmetyk dla wegan i osób z wrażliwą skórą. Nie zawiera bowiem żadnych drażniących substancji.

Jak nakładać rozświetlacz od Kat Von D?

Weź miękki i szeroki pędzel, nabierz bardzo małą ilość brokatowego pyłku, a następnie delikatnie oprósz kości policzkowe, grzbiet nosa, czubek brody i skronie. Już po pierwszej aplikacji zauważysz lekkie rozświetlenie. Jeżeli masz taką potrzebę, dołóż kolejną warstwę. Ale pamiętaj: im więcej brokatu na twarzy, tym efekt jest mniej naturalny. Dzięki Metal Crush Extreme równie dobrze możesz pomalować oczy lub dodać migoczącą warstwę na matowe cienie. Efekt przerośnie twoje oczekiwania.

Poprzedni Post
Nawet Bear Grylls się chowa. Niezbędnik imprezowiczki Lipstick Survival Kit od Smashbox
Następny Post
Makijaż lekki jak piórko? Z podkładem Lingerie de Peau Aqua Nude od Guerlain to może być prawda

0 Komentarz

Zostaw Odpowiedź