15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 http://kluczdopiekna.pl 300

Nawet Bear Grylls się chowa. Niezbędnik imprezowiczki Lipstick Survival Kit od Smashbox

Cześć!

Jak przetrwać szaloną zabawę i cały czas wyglądać oszałamiająco? Weź ze sobą niezbędnik imprezowiczki od Smashbox, Lipstick Survival Kit. Twój makijaż ust na pewno wszystkich zachwyci i utrzyma się do białego rana.

Zestaw do makijażu ust od Smashbox

W Lipstick Survival Kit mamy siedem pełnowymiarowych kosmetyków. Wszystkie zapewniają matowe wykończenie, a jeden z nich pomoże ci osiągnąć taki efekt nawet na bardzo połyskujących kosmetykach do malowania ust. W zestawie od Smashbox znajdują się:

  • trzy szminki w następujących odcieniach: Cognac, Witchy i Stylist Matte;
  • trzy konturówki w takich kolorach: Figgy, Nude Medium i Clear (możesz dopasować je do szminek);
  • Insta-Matte Lipstick Transformer, czyli produkt, który połyskujące kosmetyki zamienia w matowe.

Jaki efekt da ci zestaw imprezowiczki?

Lipstick Survival Kit od Smashobx to nie tylko kolory i matowe wykończenie. To także ochrona i pielęgnacja ust. Kosmetyki z zestawu imprezowiczki nawilżają, wygładzają i zabezpieczają przed podrażnieniami. Szminki zawierają odżywcze masło Shea oraz witaminy C i E. Już za pierwszym użyciem dają dobre krycie. Jeżeli zależy ci na bardziej trwałym i wyrazistym efekcie, możesz zaaplikować drugą warstwę. Szminki nie podkreślają suchych skórek i nie zbierają się w zagłębieniach skóry. Nie ścierają się w ciągu dnia i są wodoodporne.

Jak korzystać z zestawu od Smashbox?

Do szminek z zestawu z łatwością dobierzesz konturówki. Dzięki tym kosmetykom obrysujesz wargi, optycznie je powiększysz i nadasz im odpowiedni kształt. Szminki zaś są uzupełnieniem każdego makijażu. Te od Smashbox pasują do wszystkich kreacji i na każdą okazję. Co więcej, kosmetyki z Lipstick Survival Kit nie były testowane na zwierzętach i nie zawierają szkodliwych substancji. Mogą być stosowane przez wegan i osoby z wrażliwą skórą.

Poprzedni Post
Głębokie spojrzenie dzięki maskarze Velvet Noir Major Volume marki Marc Jacobs
Następny Post
Nauka rozświetlania twarzy z Kat Von D: zestaw Metal Crush Extreme