15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 http://kluczdopiekna.pl 300

Always On? Sprawdzam! Płynna szminka od Smashbox

Cześć!

Od zawsze zastanawiałam się, czy istnieje szminka, która nigdy się nie ściera. Postanowiłam przetestować kilka produktów, o których trwałości zapewnia producent. Wśród nich znalazła się szminka w płynie marki Smashbox, Always On.

Małe co nieco na początek

Zanim opowiem wam o trwałości tej szminki, zacznę od zupełnie czegoś innego. Always On dostaje ode mnie dużego plusa za ogrom kolorów i efekty wykończenia makijażu ust. W gamie kolorystycznej wymyślonej przez Smashbox mamy aż 44 odcienie różów, czerwieni, brązów, beżów, fioletów, szarości, niebieskości i pomarańczu; jest nawet czerń. Aby ułatwić klientkom wybór marka podzieliła kolory na kilka kategorii, które pokrywają się z wykończeniem. Mamy więc szminki matowe, metaliczne, nudziaki oraz szminki o wyrazistych i oryginalnych kolorach.

Efekty makijażu z Always On

Szminki od Smashbox ze względu na płynną formułę jest bardzo łatwo nakładać. Dzięki dużej zawartości pigmentów dokładnie pokrywają usta kolorem, nie tworząc smug i nierówności. Pasują do każdego rodzaju makijażu i na każdą okazję. Nie zawierają szkodliwych substancji, dlatego mogą być stosowane przez osoby z wrażliwą skórą. Używanie Always On jest bardzo łatwe: wystarczy jedno pociągnięcie aplikatora, aby uzyskać głęboki i równomierny kolor.

Szminki Smashbox – Always On?

Czy szminki od Smashbox naprawdę utrzymują się przez osiem godzin? Według producenta tak właśnie jest. A jak jest w rzeczywistości? Niestety Always On nie mają takich zdolności i podczas jedzenia lub picia trochę się ścierają. Bez poprawek się nie obejdzie. Co więcej te płynne szminki potrafią wysuszać usta i zbierać się w załamaniach skóry. Dzieje się tak tylko wtedy, gdy wargi nie są odpowiednio zadbane, nawilżone i wypeelingowane.

Czy wypróbujecie nowe szminki od Smashbox? Czekam na wasze komentarze.

Poprzedni Post
Małe jest piękne, czyli mini paleta cieni do powiek MetalMatte od Kat Von D
Następny Post
Nowy i łatwiejszy makijaż? Tak, ale tylko z płynem Duraline od Inglot

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *